شرایط و قوانین

استفاده شما از فروشگاه اینترتی چکالا و سفارش كالا به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.

شرایط سفارش و تحویل کالا

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی چکالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
كاربران باید در هنگام خرید و سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. لازم بذکر می باشد که در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پيگيري و یا تحويل نخواهد بود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، امکان تحویل کالا را نداشته باشد و طرفین درباره چگونگی و نحوه تحویل در زمانی دیگر به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش خود را فسخ نماید.

ارتباط با کاربران

ارتباط فروشگاه و پایگاه چکالا با کاربران فقط از طریق پایگاه www.chekala.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در فروشگاه به ثبت رسانده اند که شامل اطلاعاتی (همانند نشانی، تلفن و آدرس پست الکترونیک و ...) صورت می پذیرد. این فروشگاه به هیچ عنوان اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و افراد غیر واگذار نخواهد کرد و خود را متعهد به حفظ حریم شخصی کاربران می داند.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه چکالا مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
کاربران گرامی می توانند پرسش های خود را در ساعات کاری از طریق خطوط تلفن و یا در هر زمان كه مايل باشند پرسش های خود را در بخش "تماس با ما" برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

تمام ابزارهای در نظر گرفته شده در فروشگاه چکالا با هدف ارتباط با مشتریان بوده و طراحی شده است و كاربران متعهد هستند که از اين ابزارها صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. این پایگاه هیچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
پایگاه الکترونیکی و فروشگاه چکالا ممکن است که سرويس هايی با قابليت مشارکت عمومی موسوم به سرويس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سرويس های ديگری برای تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) برقرار نماید. شما توافق می کنيد که از اين سرويس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دريافت پيام هايی و اطلاعاتی استفاده نمایید مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.

 فروشگاه اینترنتی چکالا ممکن است دارای لينک هايی به سايت های ديگر باشد و مسلما اين سايت ها تحت کنترل این فروشگاه نبوده و هيچ مسووليتی در قبال محتويات اين سايت ها (شامل اطلاعات خود آن ها و لينک های ديگری که ممکن است در اين سايت ها باشد) ندارد.

پایگاه و فروشگاه اینترنتی چکالا لینک های موجود در سایت را بمنظور شرایط در جهت سهولت دسترسی به آن ها فراهم نموده و وجود لینک آن ها هیچگونه تاییدی بر آن ها و یا محتویات آن ها نیست و نیز هیچگونه تایید و تاکیدی بر هر نوع ارتباط با آن ها و اداره کنندگان آن ها نیست.

 سايت هايى كه در آگهی ها يا صفحات فروشگاه چکالا لينک می شوند توسط افرادی خارج از این فروشگاه اداره می شوند، لذا فروشگاه چکالا در قبال آن ها هیچگونه مسئولیت و ضمانتی نداشته است.

مقررات کپی از مطالب

خدمات و محتويات فروشگاه صرفا برای استفاده کاربران و بصورت شخصی و غیر تجاری عرضه شده و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه چکالا نزد این فروشگاه محفوظ بوده و هرگونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.

هرگونه بهره برداری از اطلاعات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود توسط افراد حقیقی و یا حقوقی غیر مجاز می باشد. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و یا محتویات سایت جهت مقاصد تجاری لازم است تا از قبل به ما اطلاع دهيد. و یا از طریق بخش "تماس با ما" با ما ارتباط برقرار کنید.