راهنمای سفارش و خرید کالا

فروشگاه اینترنتی چکالا قیمت آخر محصولات را از ما بخواهید.

خواهشمند است تا موارد ذیل را جهت یک خرید مطمئن مطالعه فرمایید.

 

راهنمای خرید محصولات فروشگاه اینترنتی چکالا

موجودی کالا

اولین مشخصه یک فروشگاه الکترونیکی و اینترنتی اطلاع از موجودی و وضعیت کالاهای موجود در سایت برای بازدیدکنندگان و خریداران دارد از این رو با حساسیت بسیار زیاد سعی شده است تا در بروز رسانی تمام کالاها انجام گرفته و اطلاعات صحیحی در اختیار قرار گیرد. در صورت امکان خواهشمند است قبل از واریز وجه ثبت سفارش را انجام دهید تا همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند و موجودی کالا را به شما اصلاع دهند.


قیمت کالا
درج قیمت بر روی محصولات، راهنمای مناسبی در انتخاب مشتریان بر اساس بودجه آن ها برای خرید بوده و این فروشگاه سعی داشته تا با بروز رسانی قیمت ها شرایط مناسبی را برای انتخاب درست مشتریان فراهم نماید.

در ضمن برای رفاه حال مشتریان، محصولات خاص و گاه پر فروش در قالب محصولات ویژه و با تخفیف در دسترس آن ها قرارداده شده است.

با توجه به نوسانات قیمت در برخی زمان ها که ناشی از نوسانات ارز می باشد، قیمت کالا در زمان قطعی شدن خرید از سوی مشتری از سوی فروشگاه به او اعلام می گردد.

هیچگونه هزینه مالیات در حال حاضر به سفارشات مشتریان اضافه نمی گردد.


نحوه خرید و پرداخت وجه

1-پرداخت اینترنتی

فروشگاه اینترنتی چکالا با همکاری شرکت "پرداخت الکترونیک سامان" و "پرداخت الکترونیک پارسیان" که بخش پرداخت های الکترونیک را عهده دار هستند، امکان خرید و پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب را فراهم نموده است تا مشتریان بسهولت هر چه تمام تر نسبت به خرید خود اقدام نمایند.

 

2- واریز به حساب

پرداخت وجه بصورت واریز به شماره کارت قبل از ارسال کالا می باشد.

حساب به نام مریم استیری می باشد.

شماره کارت بانک مسکن : 6280231463206986

 

3- پرداخت نقدی در محل خریدار

مشتریان در شهر تهران در صورت سفارش خرید به فروشگاه میتوانند پس از تحویل کالا در محل خودشان نسبت به پرداخت وجه کالا اقدام نمایند.

 

ارسال و تحویل کالا

در تهران پس از سفارش و یا خرید کالا، کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای تحویل کالا در موقعیت خریدار انجام می پذیرد.

در سایر نقاط کشور نیز پس از انجام خرید، کالا از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس و باربری و ترمینال های مسافربری ارسال می گردد و خریدار با دریافت کد رهگیری مرسوله خود، می تواند نسبت به دریافت آن پیگیری نماید. زمان تقریبی دریافت مرسولات با پست پیشتاز 48 ساعت و از طریق باربری و ترمینال های مسافربری و تیپاکس 24 ساعت می باشد.

نکته مهم : مشتری گرامی قیمت های باربری، تیپاکس، پیک موتوری (چاپار) در هنگام سفارش به صورت پیش فرض می باشد و احتمال دارد مبالغ مرسوله شما بیشتر و یا کمتر از مبلغ پیش فرض باشد برای این خاطر بعد از ارسال مشخص خواهد شد و همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

توجه : مشتریانی که در خارج از شهر تهران ساکن می باشند اول نسبت به پرداخت وجه به شماره حساب های بالا بایستی اقدام نمایند و بعد کالای آن ها ارسال خواهد شد.

 

برگشت کالا

کالاهای خریداری شده تا 24 ساعت برای خریداران شهر تهران و تا 48 ساعت برای خریداران در سایر نقاط کشور میسر می باشد البته به شرط باز نشدن بسته بندی و نیز خود دستگاه. برای این کار کافیست تا به بخش "استرداد کالا" مراجعه و کالای خود را ظرف مدت مشخص شده ثبت نمایید تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام گردد.